Nowości

Kleje Incoll

KLEJE PRZEMYSŁOWE INCOLL

30.04.2015, czwartek

Marka Incoll to profesjonalne kleje dla przemysłu stolarskiego, które oferujemy w bardzo szerokiej gamie zaspokajającej zapotrzebowanie w każdym etapie produkcji .
Katalog powstał z myślą o uporządkowaniu i usystematyzowaniu oferty tak, aby ułatwić Państwu wybór najlepszych klejów zaspokajających indywidualne potrzeby profilu produkcji.

colorit_post

Nie rezygnuj z jakości i wybierz Colorit Drewno !

30.04.2015, czwartek

Już jest nowy Katalog produktów Colorit 2015 ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą i do zakupów.

Klein Sistemi

Już ruszyła WIELKA PROMOCJA PIŁ KLAIN SISTEMI

14.04.2015, wtorek

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu w bardzo atrakcyjnych cenach Pił podcinających i Pił do cięcia płyty laminowane.
Uwaga ! Promocja trwa do wyczerpania zapasów !
Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdą Państwo w naszej ulotce.

Gazeta Przemysłu Drzewnego

Rewolucyjna LIGHT FLEX już dostępna na polskim rynku w ofercie Italcolor

01.04.2015, środa

Lekka głowica do obróbki wstępnej przeznaczona do agregatów frezerskich okleiniarek z wymiennymi nożykami z diamentu polikrystalicznego. Wśród licznych zalet głowicy należy wymienić niski poziom hałasu i możliwość samodzielnej wymiany nożyków. Więcej informacji w artykule Gazety Przemysłu Drzewnego i naszych Oddziałach.

Kleje Incoll

INCOLL: nowatorskie i profesjonalne kleje dla przemysłu stolarskiego

08.01.2015, czwartek

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego kleje Incoll, metody i sposoby ich zastosowania w procesach produkcyjnych z wykorzystaniem różnych metod aplikacji. Bogata oferta marki Incoll to kleje o najwyższym światowym standardzie, charakteryzujące się jednocześnie najlepszą relacją jakości do ceny gwarantujące osiągnięcie innowacyjnych i satysfakcjonujących rezultatów.

  • Facebook
  • YouTube