Nowości

ARBOREA – Metaliczna Lakierobejca

05.06.2017, lunedì

Metaliczna lakierobejca serii ARBOREA to produkt wodorozcieńczalny powłokowy – impregnujący dedykowany szczególnie do zabezpieczania i dekoracyjnego wykańczania elementów drewnianych. Produkt dostępny w 6 różnych metalicznych kolorach pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu wykończenia drewna, co stanowi idealne rozwiązanie dla nowoczesnych budynków z drewnianą elewacją, jak również może być stosowany na wszystkie zewnętrzne powłoki w sytuacji, kiedy wymagane jest uzyskanie innowacyjnego wyglądu końcowego.
Dwukrotne nałożenie produktu tworzy aksamitną powłokę tworząc efekt podobny do pokrycia woskiem oraz sprawia, że powierzchnie są przyjemne w dotyku. Łatwość nakładania oraz możliwość odświeżania daje szeroki zakres zastosowania zarówno na zewnętrznych i wewnętrznych konstrukcjach i elementach drewnianych.
Nowa gama produktów ARBOREA gwarantujących najwyższy poziom ochrony dzięki nowoczesnej formule oraz obecności barwników z zawartością cząstek metalicznych, które wielokrotnie zwiększają odporność drewna na promienie UV.

Kleje Incoll

KLEJE PRZEMYSŁOWE INCOLL

30.04.2015, giovedì

Marka Incoll to profesjonalne kleje dla przemysłu stolarskiego, które oferujemy w bardzo szerokiej gamie zaspokajającej zapotrzebowanie w każdym etapie produkcji .
Katalog powstał z myślą o uporządkowaniu i usystematyzowaniu oferty tak, aby ułatwić Państwu wybór najlepszych klejów zaspokajających indywidualne potrzeby profilu produkcji.

Nie rezygnuj z jakości i wybierz Colorit Drewno !

30.04.2015, giovedì

Już jest nowy Katalog produktów Colorit 2015 ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą i do zakupów.

Już ruszyła WIELKA PROMOCJA PIŁ KLAIN SISTEMI

14.04.2015, martedì

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu w bardzo atrakcyjnych cenach Pił podcinających i Pił do cięcia płyty laminowane.
Uwaga ! Promocja trwa do wyczerpania zapasów !
Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdą Państwo w naszej ulotce.

Gazeta Przemysłu Drzewnego

Rewolucyjna LIGHT FLEX już dostępna na polskim rynku w ofercie Italcolor

01.04.2015, mercoledì

Lekka głowica do obróbki wstępnej przeznaczona do agregatów frezerskich okleiniarek z wymiennymi nożykami z diamentu polikrystalicznego. Wśród licznych zalet głowicy należy wymienić niski poziom hałasu i możliwość samodzielnej wymiany nożyków. Więcej informacji w artykule Gazety Przemysłu Drzewnego i naszych Oddziałach.

  • Facebook
  • YouTube